משכנתא והלוואות, דחיית תשלומי משכנתא ותקופת גרייס - חדשות ועדכונים

הקפאת משכנתא, דחיית תשלומי משכנתא - דף הבית

מהו תמהיל משכנתא? - גן יבנה נט
Posted on Wednesday August 05, 2020

מהו תמהיל משכנתא?  גן יבנה נט

דיסקונט מאפשר הקפאת תשלומי משכנתא ל-12 חודשים - צרכנות פיננסית - Bizportal
Posted on Sunday August 02, 2020

דיסקונט מאפשר הקפאת תשלומי משכנתא ל-12 חודשים - צרכנות פיננסית  Bizportal

להקפיא משכנתא? ההשלכות הכבדות של האותיות הקטנות - אייס
Posted on Wednesday July 22, 2020

להקפיא משכנתא? ההשלכות הכבדות של האותיות הקטנות  אייס

מדריך למשכנתא בימי קורונה: האם כדאי וממה צריך להיזהר? - אייס
Posted on Friday July 17, 2020

מדריך למשכנתא בימי קורונה: האם כדאי וממה צריך להיזהר?  אייס

משכנתא הפוכה? שימו לב לאפקט של ריבית דריבית - גלובס
Posted on Monday July 20, 2020

משכנתא הפוכה? שימו לב לאפקט של ריבית דריבית  גלובס

מה המצב המשק והאם כדאי לקחת משכנתא עכשיו? - סרוגים
Posted on Thursday July 23, 2020

מה המצב המשק והאם כדאי לקחת משכנתא עכשיו?  סרוגים

השבוע בנדל"ן: כמה זוגות בישראל מתקשים לשלם משכנתא? - אייס
Posted on Friday July 31, 2020

השבוע בנדל"ן: כמה זוגות בישראל מתקשים לשלם משכנתא?  אייס

הבנקים מקפיאים את החזרי המשכנתא - נדל"ן - Bizportal
Posted on Sunday July 12, 2020

הבנקים מקפיאים את החזרי המשכנתא - נדל"ן  Bizportal

רצים לקחת הלוואה? זה מה שאתם צריכים לדעת - כלכליסט
Posted on Saturday July 11, 2020

רצים לקחת הלוואה? זה מה שאתם צריכים לדעת  כלכליסט

בלון הנפץ של המשכנתאות: הבועה מתנפחת - כך תתמודדו עם החוב - TheMarker
Posted on Thursday July 30, 2020

בלון הנפץ של המשכנתאות: הבועה מתנפחת - כך תתמודדו עם החוב  TheMarker

למה כל כך הרבה לווים מקפיאים את המשכנתא - כלכליסט
Posted on Sunday July 26, 2020

למה כל כך הרבה לווים מקפיאים את המשכנתא  כלכליסט

השוק חוזר לשגרה? היקף המשכנתאות החדשות ביוני - דומה לחודש המקביל אשתקד - כלכליסט
Posted on Wednesday July 22, 2020

השוק חוזר לשגרה? היקף המשכנתאות החדשות ביוני - דומה לחודש המקביל אשתקד  כלכליסט

לרגל מדור נדל״ן חדש ראיון בלעדי עם מנכ״ל אאורה יעקב אטרקצ'י ״לא תהיה ירידת מחירים בגוש דן....אני לא מושפע ממחיר המנייה״ - Funder
Posted on Thursday August 06, 2020

לרגל מדור נדל״ן חדש ראיון בלעדי עם מנכ״ל אאורה יעקב אטרקצ'י ״לא תהיה ירידת מחירים בגוש דן....אני לא מושפע ממחיר המנייה״  Funder

5 דברים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם לוקחים הלוואה בימי קורונה - גלובס
Posted on Monday July 20, 2020

5 דברים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם לוקחים הלוואה בימי קורונה  גלובס

דירה בעליונים: ללא משכנתא וערבויות - סרוגים
Posted on Friday July 10, 2020

דירה בעליונים: ללא משכנתא וערבויות  סרוגים

מתקשים לשלם והבנק לא נותן לכם הנחה? תנסו את השיטה של אלי - Bizportal
Posted on Tuesday August 04, 2020

מתקשים לשלם והבנק לא נותן לכם הנחה? תנסו את השיטה של אלי  Bizportal

ההקלה למבקשי משכנתא: מי זכאי, מה תהיה הריבית - והאם זה בכלל משתלם? - TheMarker
Posted on Wednesday April 22, 2020

ההקלה למבקשי משכנתא: מי זכאי, מה תהיה הריבית - והאם זה בכלל משתלם?  TheMarker

> עליך לשמור לא רק על הבנקים אלא על הצרכנים הלווים - Funder" rel="nofollow">פיקוח על הבנקים || מנכ"ל המועצה לצרכנות למפקח על הבנקים >> עליך לשמור לא רק על הבנקים אלא על הצרכנים הלווים - Funder
Posted on Monday July 27, 2020

פיקוח על הבנקים || מנכ"ל המועצה לצרכנות למפקח על הבנקים >> עליך לשמור לא רק על הבנקים אלא על הצרכנים הלווים  Funder

למה פתאום קשה יותר לקבל משכנתא בארה"ב? - מתן פרטמן - TheMarker
Posted on Tuesday May 26, 2020

למה פתאום קשה יותר לקבל משכנתא בארה"ב? - מתן פרטמן  TheMarker

המומחים של טפחות מגיעים אליכם הביתה! - בחדרי חרדים
Posted on Thursday August 06, 2020

המומחים של טפחות מגיעים אליכם הביתה!  בחדרי חרדים

כלכלת משפחה || 7 עקרונות בתכנון כלכלי משפחתי - Funder
Posted on Wednesday July 22, 2020

כלכלת משפחה || 7 עקרונות בתכנון כלכלי משפחתי  Funder

אחרי שרכשתם דירה: כך תהפכו את המשכנתא למיטבית - גלובס
Posted on Tuesday May 05, 2020

אחרי שרכשתם דירה: כך תהפכו את המשכנתא למיטבית  גלובס

הקלות לנוטלי משכנתא שיצאו לחל"ת: שיעור ההחזר מההכנסה יעלה ל-70% - כלכליסט
Posted on Tuesday April 21, 2020

הקלות לנוטלי משכנתא שיצאו לחל"ת: שיעור ההחזר מההכנסה יעלה ל-70%  כלכליסט

הלחץ עבד: ניתן יהיה לדחות בחצי שנה תשלום משכנתא לבנק - כלכליסט
Posted on Thursday May 07, 2020

הלחץ עבד: ניתן יהיה לדחות בחצי שנה תשלום משכנתא לבנק  כלכליסט

הריבית על משכנתאות חדשות זינקה ב־30% - כלכליסט
Posted on Tuesday March 31, 2020

הריבית על משכנתאות חדשות זינקה ב־30%  כלכליסט

לאומי יעניק גרייס של שנתיים ללוקחי משכנתא שהוצאו לחל"ת - גלובס
Posted on Sunday April 05, 2020

לאומי יעניק גרייס של שנתיים ללוקחי משכנתא שהוצאו לחל"ת  גלובס

הראל מקימה מערך למשכנתא הפוכה בניהול יוצא כלל ביטוח - TheMarker
Posted on Sunday May 24, 2020

הראל מקימה מערך למשכנתא הפוכה בניהול יוצא כלל ביטוח  TheMarker

שר המשפטים חתם על תקנות המקלות על רישום וביטול משכנתא - גלובס
Posted on Monday April 06, 2020

שר המשפטים חתם על תקנות המקלות על רישום וביטול משכנתא  גלובס

חנוקים מהקורונה? אפשר להגדיל את המשכנתא לעד 70% משווי הדירה - Bizportal
Posted on Wednesday April 15, 2020

חנוקים מהקורונה? אפשר להגדיל את המשכנתא לעד 70% משווי הדירה  Bizportal

משכנתא בתנאים נוחים ולא מהבנק? בדיוק כך. הכירו את ליבו החברה הישראלית לניהול פרויקטים בעיר - כל העיר – ירושלים
Posted on Tuesday May 19, 2020

משכנתא בתנאים נוחים ולא מהבנק? בדיוק כך. הכירו את ליבו החברה הישראלית לניהול פרויקטים בעיר  כל העיר – ירושלים

פתרונות מימון יצרתיים לעסקים ובעלי נכסים- "פרץ פיננסים" - Bizportal
Posted on Tuesday August 04, 2020

פתרונות מימון יצרתיים לעסקים ובעלי נכסים- "פרץ פיננסים"  Bizportal

סיוט הקורונה: בלי עבודה, עם משכנתא מוגדלת - התהום שמחכה למאות אלפי ישראלים - TheMarker
Posted on Sunday June 28, 2020

סיוט הקורונה: בלי עבודה, עם משכנתא מוגדלת - התהום שמחכה למאות אלפי ישראלים  TheMarker

7 דברים שכדאי לדעת לפני שבוחרים יועץ משכנתא - מקומונט רמת גן
Posted on Monday June 29, 2020

7 דברים שכדאי לדעת לפני שבוחרים יועץ משכנתא  מקומונט רמת גן

מסימני המשבר: עמלת פירעון משכנתא מוקדם צפויה להתבטל - כלכליסט
Posted on Thursday June 18, 2020

מסימני המשבר: עמלת פירעון משכנתא מוקדם צפויה להתבטל  כלכליסט

איך לוקחים משכנתא נכון? - כיכר השבת
Posted on Thursday July 09, 2020

איך לוקחים משכנתא נכון?  כיכר השבת

סטארטאפ ישראלי רוצה לייעל את הדרך שבה אנחנו לוקחים משכנתא - גיקטיים
Posted on Saturday June 13, 2020

סטארטאפ ישראלי רוצה לייעל את הדרך שבה אנחנו לוקחים משכנתא  גיקטיים

עומס פניות לדחיית תשלומי משכנתא הוביל לקריסת מערכות השירות של הבנקים - TheMarker
Posted on Monday March 16, 2020

עומס פניות לדחיית תשלומי משכנתא הוביל לקריסת מערכות השירות של הבנקים  TheMarker

לקחת משכנתא על הבלוקצ'יין? הניסוי הבריטי יצא לדרך - גלובס
Posted on Wednesday March 04, 2020

לקחת משכנתא על הבלוקצ'יין? הניסוי הבריטי יצא לדרך  גלובס

דווקא עכשיו: איך ניתן להוציא את המשכנתא המשתלמת ביותר? - mako
Posted on Thursday April 16, 2020

דווקא עכשיו: איך ניתן להוציא את המשכנתא המשתלמת ביותר?  mako

ריבית המשכנתא עלתה ב-1% - החזרי המשכנתא יעלו במאות שקלים - Bizportal
Posted on Wednesday March 25, 2020

ריבית המשכנתא עלתה ב-1% - החזרי המשכנתא יעלו במאות שקלים  Bizportal

הצעירים לא מחפשים כיווני אוויר, אלא משכנתא של 90% - TheMarker
Posted on Saturday February 15, 2020

הצעירים לא מחפשים כיווני אוויר, אלא משכנתא של 90%  TheMarker

לוקחים משכנתא לדירה? אלו ההוצאות המפתיעות - ynet ידיעות אחרונות
Posted on Saturday November 30, 2019

לוקחים משכנתא לדירה? אלו ההוצאות המפתיעות  ynet ידיעות אחרונות

הקפאת המשכנתאות עומדת להסתיים, מה צריך לעשות? - כלכליסט
Posted on Friday June 26, 2020

הקפאת המשכנתאות עומדת להסתיים, מה צריך לעשות?  כלכליסט

משכנתא בהקפאה: בנק לאומי בהטבה ללקוחות בגלל הקורונה - אייס
Posted on Wednesday March 11, 2020

משכנתא בהקפאה: בנק לאומי בהטבה ללקוחות בגלל הקורונה  אייס

משכנתא: הריבית בפריפריה גבוהה יותר מאשר במרכז - מעריב
Posted on Tuesday December 10, 2019

משכנתא: הריבית בפריפריה גבוהה יותר מאשר במרכז  מעריב

זה הזמן להסתכן? עיתוי מטריד למנף משכנתא - כלכליסט
Posted on Wednesday May 27, 2020

זה הזמן להסתכן? עיתוי מטריד למנף משכנתא  כלכליסט

מה הדבר החשוב ביותר במשכנתא שלך - אשדוד אונליין
Posted on Sunday June 21, 2020

מה הדבר החשוב ביותר במשכנתא שלך  אשדוד אונליין

ניצח את הסרטן, הפסיד לחברת הביטוח: הסיפור המרגיז על המילואימניק שרצה לקחת משכנתא - TheMarker
Posted on Sunday February 16, 2020

ניצח את הסרטן, הפסיד לחברת הביטוח: הסיפור המרגיז על המילואימניק שרצה לקחת משכנתא  TheMarker

רואי החשבון: הפועלים דורש אישור משכנתא לא חוקי - כלכליסט
Posted on Sunday July 05, 2020

רואי החשבון: הפועלים דורש אישור משכנתא לא חוקי  כלכליסט

לקנות משכנתא ולהרוויח - כיפה
Posted on Sunday July 05, 2020

לקנות משכנתא ולהרוויח  כיפה

"חברות הביטוח והבנקים מרוויחים על חשבון המחלימים מסרטן - והמדינה אינה נוקפת אצבע" - TheMarker
Posted on Tuesday January 07, 2020

"חברות הביטוח והבנקים מרוויחים על חשבון המחלימים מסרטן - והמדינה אינה נוקפת אצבע"  TheMarker

דירה כקרן פנסיה או קופת גמל | ״משכנתא הפוכה״ >> הבעד ונגד של ״משכנתא הפוכה״ למען הגיל השלישי - Funder
Posted on Wednesday July 08, 2020

דירה כקרן פנסיה או קופת גמל | ״משכנתא הפוכה״ >> הבעד ונגד של ״משכנתא הפוכה״ למען הגיל השלישי  Funder

כל מה שרציתם לדעת על מיחזור משכנתא - כיכר השבת
Posted on Thursday July 09, 2020

כל מה שרציתם לדעת על מיחזור משכנתא  כיכר השבת

שוק דיור דו-קוטבי - כלכליסט
Posted on Thursday August 06, 2020

שוק דיור דו-קוטבי  כלכליסט

מזרחי, פועלים ודיסקונט מיישרים קו עם לאומי: יאפשרו דחיית החזר משכנתאות - כלכליסט
Posted on Thursday March 12, 2020

מזרחי, פועלים ודיסקונט מיישרים קו עם לאומי: יאפשרו דחיית החזר משכנתאות  כלכליסט

דחיית החזרי המשכנתא עלולה לעלות לכם אלפי שקלים - מקור ראשון
Posted on Sunday April 12, 2020

דחיית החזרי המשכנתא עלולה לעלות לכם אלפי שקלים  מקור ראשון

עדיין לא מיחזרתם את המשכנתא? עכשיו זה הזמן - Bizportal
Posted on Sunday January 05, 2020

עדיין לא מיחזרתם את המשכנתא? עכשיו זה הזמן  Bizportal

רכשתם ביטוח משכנתא דרך הבנק? רשות שוק ההון מוזילה ב-5% את ביטוח הדירה - TheMarker
Posted on Wednesday January 01, 2020

רכשתם ביטוח משכנתא דרך הבנק? רשות שוק ההון מוזילה ב-5% את ביטוח הדירה  TheMarker

התחרות גדלה ומלונות בניו יורק מתקשים לשלם משכנתא - גלובס
Posted on Saturday February 29, 2020

התחרות גדלה ומלונות בניו יורק מתקשים לשלם משכנתא  גלובס

מזרחי טפחות יציע הלוואות לפנסיונרים תמורת שעבוד דירתם - כלכליסט
Posted on Thursday July 02, 2020

מזרחי טפחות יציע הלוואות לפנסיונרים תמורת שעבוד דירתם  כלכליסט

הזוג קנה בית בסביון ב-14 מיליון שקל, הבנק ויתר על הביטוח - ואז משהו השתבש - TheMarker
Posted on Wednesday April 01, 2020

הזוג קנה בית בסביון ב-14 מיליון שקל, הבנק ויתר על הביטוח - ואז משהו השתבש  TheMarker

האם אפשר "לנצח" את הבנק ולקבל משכנתא בלי להפסיד אלפי שקלים? - Bizportal
Posted on Wednesday October 30, 2019

האם אפשר "לנצח" את הבנק ולקבל משכנתא בלי להפסיד אלפי שקלים?  Bizportal

בבנקים מבינים כי אם לא ידחו את תשלומי המשכנתאות – לא יהיה ממי לגבות אותם - TheMarker
Posted on Monday March 30, 2020

בבנקים מבינים כי אם לא ידחו את תשלומי המשכנתאות – לא יהיה ממי לגבות אותם  TheMarker

אפקט הקורונה: הציבור הסתער על המשכנתאות - במרץ נרשם שיא של כל הזמנים - כלכליסט
Posted on Monday April 27, 2020

אפקט הקורונה: הציבור הסתער על המשכנתאות - במרץ נרשם שיא של כל הזמנים  כלכליסט

יועצי משכנתאות בירושלים - כל העיר – ירושלים
Posted on Monday December 09, 2019

יועצי משכנתאות בירושלים  כל העיר – ירושלים

הבנקים יאריכו את הקפאת החזרי המשכנתא - נדל"ן - Bizportal
Posted on Monday July 06, 2020

הבנקים יאריכו את הקפאת החזרי המשכנתא - נדל"ן  Bizportal

המחירים יעלו או יירדו, ומה עושה מי שפוטר ויש לו משכנתא? מדריך לשוק דיור בימי משבר - TheMarker
Posted on Thursday March 26, 2020

המחירים יעלו או יירדו, ומה עושה מי שפוטר ויש לו משכנתא? מדריך לשוק דיור בימי משבר  TheMarker

חדש: "משכנתא מתחשבת" בסביוני גבעת שמואל - סרוגים
Posted on Wednesday May 27, 2020

חדש: "משכנתא מתחשבת" בסביוני גבעת שמואל  סרוגים

לנצל את הריבית הנמוכה במשכנתא: כך תוכלו להרוויח בקלות כ-100 אלף שקל - TheMarker
Posted on Sunday July 21, 2019

לנצל את הריבית הנמוכה במשכנתא: כך תוכלו להרוויח בקלות כ-100 אלף שקל  TheMarker

הגדלת משכנתא קיימת כדי לכסות הלוואות וחובות- 4 היסודות! - ערוץ 20
Posted on Tuesday November 19, 2019

הגדלת משכנתא קיימת כדי לכסות הלוואות וחובות- 4 היסודות!  ערוץ 20

מדוע ביטוח המשכנתא חשוב ואיך תוזילו אותו? - גלובס
Posted on Sunday December 29, 2019

מדוע ביטוח המשכנתא חשוב ואיך תוזילו אותו?  גלובס

האם תרחיש של משבר משכנתאות אפשרי? - ניתוחים ודעות - Bizportal
Posted on Sunday May 03, 2020

האם תרחיש של משבר משכנתאות אפשרי? - ניתוחים ודעות  Bizportal

גרירה לא רק על מכוניות: גרירת משכנתא, לאלו שחושבים שהמשכנתא שלהם בונבוניירה - Bizportal
Posted on Thursday January 23, 2020

גרירה לא רק על מכוניות: גרירת משכנתא, לאלו שחושבים שהמשכנתא שלהם בונבוניירה  Bizportal

משכנתא בלי ריבית - ynet ידיעות אחרונות
Posted on Thursday August 22, 2019

משכנתא בלי ריבית  ynet ידיעות אחרונות

בדרך למשכנתא? כך תערכו משא ומתן יעיל עם הבנקים - mako
Posted on Tuesday June 23, 2020

בדרך למשכנתא? כך תערכו משא ומתן יעיל עם הבנקים  mako

המדריך למשכנתא - מה גודל המשכנתא שכדאי לכם לקחת? - אשקלונט
Posted on Tuesday May 12, 2020

המדריך למשכנתא - מה גודל המשכנתא שכדאי לכם לקחת?  אשקלונט

אחרי הקורונה, שוק המשכנתאות ישתנה מהיסוד - mako
Posted on Thursday May 07, 2020

אחרי הקורונה, שוק המשכנתאות ישתנה מהיסוד  mako

מה עושים כשהבנק מסרב לתת לנו משכנתא? - BizPoint-Sponored - Bizportal
Posted on Thursday October 03, 2019

מה עושים כשהבנק מסרב לתת לנו משכנתא? - BizPoint-Sponored  Bizportal

מגפת ביטולים? רוכשי דירות מנסים לסגת מחוזים ומשכנתא - כלכליסט
Posted on Sunday March 22, 2020

מגפת ביטולים? רוכשי דירות מנסים לסגת מחוזים ומשכנתא  כלכליסט

מרטין בוקסדורף – כשהבנק מסרב לאשר משכנתא ואתה צריך מומחה! - אייס
Posted on Sunday December 15, 2019

מרטין בוקסדורף – כשהבנק מסרב לאשר משכנתא ואתה צריך מומחה!  אייס